Březen 2015

Moje oblíbené MH! :3

28. března 2015 v 14:41 | Robecca |  O mě
Dnes napíšu článek, který bude obsahovat všechny mé oblíbené Monsterky + důvod, proč je mám tgak moc ráda. Na konci článku najdete otázku, se kterou potřebuji nutně pomoct! :)Jinak Monsterky nemám seřezené podle míst, protožed´přece jen tohle jsou mé nejoblíbenější, což znamená, že je mám ráda stejně :) Jdeme na to :)

Abbey Bominable

Díky téhle té krásce jsem začala koukat na MH, protože jsem si ji oblíbila na jedné fotce, musím znat, že jsem vůbec nelitovala. Také se stala mou první nejoblíbenější MH, díky níž jsem si založila blog.


Robecca Steam

Tak tahle s mi kdysi takké zalíbila kvůli jedné fotce a moc jsem si ji přála na Vánoce, ale nedostala jsem ji. Zaujala mě hlavně svým Steampunkovým vzhledem + později její charakter.


Frankie Stein

Tuhle voltážovou monsterku musí mít rád snad každý druhý (i když netvrdím, že mě občas neštve, když ji cpou snad všude). Taky jsem si ji kdysi oblíbila a zůstalo mi to. Moc se mi totiž líbí její styl - hlavně ve verzi Basic a Skull Shores :)


Draculaura

Voltážová Monsterka s božím kontrastem a stylem. Samotná povaha její mi občas vadí, ale i přesto si našla místo v oblíbených.


Spectra Vondergeist

Ta se mi zalíbila úplně se vším všudy až když jsem ji dostala pod stromeček. Miluju jak se dokáže sladit do fialova a její průhledné ručičky a nožičky ani nezmiňuji :D


Rochelle Goyle

U téhle chrličské princezny miluji její francouzský styl snad v každé její verzi. Také jsem ji začala mít ráda až od té doby, co jsem ji dostala. Předtím se mi zdála trošku divná, zvlášť, když jsem ji neviděla v žádném filmu, nebo tak.


Twyla

No a jako poslední dáma je tu Twyla, ta která se dostává do stínů. Upřímně? Miluju na ní snad vše. Od stylu po jejího dokonalého mazlíčka. Oblíbila jsem si ji ve filmu 13 wishes.To by bylo všechno a na konec tu je ta otázka, se kterou potřebuji pomoct - Mám možnost koupit si Draculauru Basic a Frankie Stein Basic - Kterou z nich si mám vybrat?

Něco o mě.

27. března 2015 v 16:18 | Robecca |  O mě
Dnes jsem se rozhodla napsat nějaké kratší povídání o sobě, protože si myslím, že se to na začátek tohoto blogu hodí. Alespoň se o mě něco dozvíte a třeba se vyhneme i zbytečným otázkám během mého blogování :)


Na blogu se momentálně podepisuju Robecca, ale jsem člověk, který rád často mění přezdívky, na což je dobré dát si pozor. Mé pravé jméno je Dagmar, ale totálně ho nesnáším, takže mě lidé oslovují "Daju". Narodila jsem se 25.1.2000 tudíž mám patnáct let a jsem znamení Vodnáře.
S blogováním mám již mnoho zkušeností. Bloguji od svých osmi let, ale nestává se moc, že bych vydržela na nějakém blogu, ale tak když mám tento od roku 2013, myslím, že by ještě nějakou dobu vydržet mohl.
Grafiku taky celkem zvládám (jak můžete vidět na dessu, dělalal jsem ho já) - Umím designy, retushe, fotomontáže - ale na blog většinou používám jen jeden styl designu s tím, že měním obrázek v zahlaví (příjde mi to rychlejší a praktičtější)
Jak jsem se již zmiňovala, tento blog mám od roku 2013, ale k MH jsem se dostala v roce 2012. Nejdříve jsem to viděla v televizi a vysvětlovala jsem si to tím "Co to zase vymysleli za kravinu", samozřejmě, jakmile jsem viděla na živo první monsterku, litovala jsem toho. Byla to Clawdeen Wolf basic a byla mé kamarádky. Moc se mi líbila, ale ne tak moc, abych si je začala kupovat. Ovšem.. stačilo to k tomu, abych si založila právě tento blog (a několik předchozích dalších)
Koupila jsem si je až později. To mi došlo, že je fakt hodně chci a napsala jsem si je na Vánoce v roce 2013. Splnilo se mi to. Dostala jsem Lagoonu Blue DDG (ta už neexistuje :() a Spectru Vondergeist DDG (byla ta smůla, že už se basic neprodávaly) no a v roce 2014 jsem na narozeniny dostala Rochelle Goyle.
Za tu dobu se vystřídalo pořadí mých oblíbených monsterek neskutečně mockrát, ale nikdy mi to až tak nevadilo. Ty které miluji, mám ráda pořád. Pamatuju si však, že mou úplně první nej monsterkou byla Abbey a Nefera. Přesně proto si chci Abbey koupit - Abych vlastnila svou nejoblíbenější MH (ta pro mě bude vždy na jednom z prvních míst)
Vůbec mi nevadí můj věk. To že je mi patnáct a vrátila se MH mánie jen kvůli pár shlédnutých filmů. No a co? Já se za to nestydím, navíc, nejsem tip holky, které záleží na tom, co si o ní ostatní myslí, protože jsem sama sebou a mám osobitý styl života...
Mé fotky naleznete v celém článku.

Obnovení blogu!

25. března 2015 v 20:43 | Robecca
Zdravím vás! Jsem zde po nějaké delší době (nemohu uvěřit, že už jsou to dva roky), co jsem tu nebyla. Vlastně.. ani bych nečekala, že se sem vrátím, protože, přece jen jsem neměla moc času, teď do tho nebyly nápady na články, měla jsem zmatky a Monster High mě vysloveně opouštěli, ale nyní se navrátili. A to ještě ve větším množství, než předtím!

Kdysi jsem na tomto blogu bývala jako "Rochelle" poté "Lagooš" poté "Gigi Grant" a nyní jsem Robecca! Ano, já preferuju časté měnění přezdívek, ale bylo to pouze proto, že se mi měnili oblíbené monsterky. Nyní je to už nějakou dobu ta stejná- Milováná steampunková Robecca Steam! :3


Takže k návratu. Co se tu bude dít? V podstatě vlastně vše i zároveň nic. Chtěla bych konečně vydávat články na úrovní a doufám, že se mi to povede. Určitě budu fotit, psát nějaké povídky na MH téma, psát recenze na panenky a na jejich filmy - Co od toho čekat? Uvidíte sami :)

Chceš být affs?

25. března 2015 v 20:22 | Robecca
Pravidla:
1. Musíš mít blog (logicky)
2. Musíš být na něm aktivní
3. Musí mě tvůj blog zaujmout
4. Musí vás můj blog zaujmout
5. Musíte číst mé články
6. Musíte mít blog o Monster High
7. Váš koment nesmí být o jednom slově!

Do komentáře vyplň:
1. Přezdívka, blog
2. Věk (ten bývá taky docela důležitý)
3. O čem blogujete
4. Co vás tu zaujalo
4. Jak často budete obíhat